Baba-mama klub

2014. szeptember 26-án megalakult 9 édesanyával és gyermekével a katolikus baba-mama klub.

A baba-mama klub jó lehetőség arra, hogy találjunk egy keresztény közösséget és egy megtartó erőt.. A közösségbe még nem járó kisgyermekek édesanyjuk jelenlétében és segítségével kezdjenek hozzászokni más gyermekekhez. A szülővel való közös játék, idegen környezetben, különböző korú gyermekek és szüleik között különleges élményekkel, és tapasztalatokkal gazdagítja szülőt és gyermekét. A találkozások alkalmával számos kérdésre kaphatnak választ: vajon jól nevelem a gyermekem, mit tegyek, ha nyugtalanul alszik, jön a foga, hogyan szoktassam szobatisztaságra és hasonlók? A klub célja az is, hogy példamutatással, szeretettel, az ember szabad akaratának tiszteletben tartásával közelebb vigye a családokat a katolikus egyházhoz.

Heti találkozók: péntek, 10-11.30 plébánia

Módosítás dátuma: 2014.10.12. 14:10